Najmodniejsze wzory na akcesoriach – poznaj najgorętsze trendy

Moda zmienia się z sezonu na sezon. Aby zawsze nosić stylowe ubrania czy akcesoria, warto więc śledzić najgorętsze trendy. Dzięki temu dowiemy się, jakie wzory, kolory czy kroje pobiły światowe wybiegi. W tym artykule podpowiemy, jakie motywy na damskich akcesoriach, będą najmodniejsze tej wiosny. Sprawdź!

Motywy roślinne hitem tego sezonu

W tym sezonie w modzie będą przede wszystkim motywy roślinne. Modne chusty czy worki na plecy mogą więc być wykonane z kwiecistego materiału. Hitem tej wiosny są przede wszystkim tkaniny z aplikacją przypominającą piękną wielobarwną łąkę. Duża ilość małych i drobnych kwiatów jest więc jak najbardziej wskazana. Nie można jednak zapomnieć również o wszelkiego rodzaju kolorowych liściach czy palmach. Wybierając dodatki i akcesoria, najlepiej więc sięgać po wzory bezsprzecznie kojarzące się z naturą oraz bujną roślinnością.

Zwierzęce printy nadal w modzie

W zeszłym sezonie, na ubraniach oraz akcesoriach gościły panterki bądź motywy przypominające skórę węża. Wiosną również warto sięgnąć po dodatki ze zwierzęcym printem, jednak w nieco innym wydaniu. Plecak w motyle czy worek z uszami królika podbiją serca wielu kobiet o tej porze roku. Najlepiej bowiem sięgać po wzory, które na myśl przywodzą budzącą się do życia przyrodę.

Pikowania? Czemu nie!

Wybierając torby czy plecaki, warto również zdecydować się na wszelkiego rodzaju pikowania. Lepiej jednak, by stanowiły one jedynie delikatny akcent, dodający charakteru. Pikowany materiał powinien dodatkowo posiadać subtelny pastelowy kolor. Czerń nie jest bowiem wskazana o tej porze roku.