Podpowiadamy, na jakie atrakcje możesz liczyć w hotelu przyjaznym rodzinie z dziećmi

Chciałbyś z całą rodziną spędzić wymarzone wakacje w luksusowym hotelu położonym niedaleko Twojego miejsca zamieszkania? Szukasz przyjaznej przestrzeni, w której znajdziesz mnóstwo udogodnień oraz atrakcji skierowanych dla dzieci chcących przeżyć prawdziwą wakacyjną przygodę? Przygotowaliśmy kilka wskazówek, abyś mógł podarować swoim najbliższym najpiękniejsze chwile.

Spraw dziecku radość i zabierz je do SPA

Na wymarzonych wakacjach nie może zabraknąć atrakcji, jakie oferuje przyjazny rodzinom hotel. Spa dla dzieci to jedna z najważniejszych niespodzianek czekających zarówno na młodsze, jak i starsze pociechy. To miejsce bogate w słodkie, czekoladowe i owocowe zapachy, wyróżniające się kojącą zmysły kolorystyką i klimatyczną muzyką. Dzieci lubią naśladować dorosłych, dlatego sprawisz im ogromną radość, kiedy zabierzesz je do hotelowego SPA. Tu będą one mogły, tak jak mama i tata, skorzystać z relaksujących masaży i innych zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki pobycie w SPA szybko zapomną o swoich dziecięcych troskach oraz o szkolnym stresie.

Najpiękniejszy czas dla dzieci w strefie Wellness & SPA

Pamiętaj, że w SPA dla dzieci znajdziesz wiele zabiegów, które nie tylko relaksują i upiększają, ale przede wszystkim pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. Wszelkie masaże, kąpiele w basenie, pobyt w saunie oraz w tężni solankowej działają na organizm dziecka regenerująco i odprężająco. Poprawiają ukrwienie, wzmacniają układ odpornościowy, zabezpieczają dziecko przed łapaniem infekcji dróg oddechowych, wyciszają oraz poprawiają umiejętność koncentracji. Dzieci po skorzystaniu z zabiegów w strefie Wellness & SPA lepiej śpią i są mniej narażone na negatywne skutki stresu.

Podaruj dzieciom najcudowniejsze chwile

Planując wakacje z dziećmi, pamiętaj, aby koniecznie wybrać hotel z basenem. Okolice Warszawy posiadają bogatą ofertę noclegów, w których znajdziesz specjalną strefę Wellness & SPA zaprojektowaną z myślą o najmłodszych. Warto jednak wybrać hotel położony z dala od miejskiego hałasu. Dzieci szybko docenią błogą ciszę i bogactwo zieleni. W przerwach między kąpielą w basenie a  zabiegami w SPA chętnie wybiorą się z mamą i tatą na długi spacer, na rowerową wycieczkę lub na spływ kajakiem. Dobrym pomysłem jest zabranie swoich pociech do pobliskiego muzeum, w którym poznają ciekawą historię miejsca, w którym właśnie spędzają wakacje. Dzięki takim wyprawom masz szansę podarować swoim pociechom swój cenny czas, porozmawiać z nimi, pożartować i cieszyć się każdą wolną chwilą.