Słodka cytrynka – pomysł na udane przyjęcie

Przyjęcia to świetna okazja do słodkiego szaleństwa. Jednak słodycze dla dbających o zdrowie diabetyków, alergików są dozwolone w ograniczonych ilościach lub całkowicie zakazane.


Aby urządzić niezapomniane przyjęcie, na którym świetnie się będą bawić i Ci, którzy muszą na co dzień pamiętać o zdrowej diecie, można poczęstować gości takimi smakołykami, jak: naturalne lizaki czy wata cukrowa. Przepiękne barwy i kształty, przepyszne smaki zadowolą zarówno i tych najmłodszych imprezowiczów, jak i starsze towarzystwo. Natomiast niebanalne dekoracje z naturalnych lizaków, cukierków ucieszą nie tylko nasze „oko”.

Słodki akcent na specjalne okazje
Z okazji urodzin dla najmłodszych można zamówić lizaki w kształtach postaci z ulubionych bajek, w ulubionych odcieniach specjalnie dla dziewczynek i chłopców. Urozmaiceniem i dodatkową atrakcją będzie włączenie uczestników przyjęcia do własnoręcznego przygotowywania przysmaków, takich jak: naturalne lizaki, wata cukrowa czy cukierki. Będzie na pewno wesoło, a dzieciaki pochwalą się swoją wyobraźnią i umiejętnościami manualnymi. Zrobić własnoręcznie ulubione i do tego zdrowe słodycze, cieszyć się ich pysznym smakiem – to dopiero frajda.
Zdrowe lizaki i wata cukrowa to rewelacyjny i modny akcent przyjęciach weselnych. Dla młodożeńców można przygotować naturalne lizaki w kształtach np. ich twarzy, róży, czy z pamiątkowymi napisami. Zdrowe słodycze można też zaprojektować w dowolnym stylu. Ostatnio furorę robią zakręcone lizaki w stylu retro w tworzących niesamowity nastrój pastelowych barwach.

 

Ulubione smaki i kształty to nasza specjalność
Manufaktura Naturalne słodycze to miejsce, w którym panuje na co dzień cudowna atmosfera. Krótko mówiąc, przekraczając próg lokalu, możemy liczyć na słodkie, pyszne i do tego zdrowe lizaki, cukierki czy watę cukrową w przeróżnych formach i barwach. Zdrowe słodycze wyglądają niezwykle pięknie i genialnie smakują, a do tego są zdrowe. Pomysłom na kształty nie ma końca. Odkrywanie niezapomnianych smaków to pyszna zabawa. I wszystkie zdrowe słodycze możemy sobie zamówić we wszystkich kolorach tęczy. Podsumowując, w manufakturze słodka cytrynka powstają cudowne i słodkie dzieła sztuki. Lizak może zamienić się w postać z ulubionej bajki. Cukierek w pastelowych kolorach ucieszy każdego przedszkolaka. A owocowym smakom i zapachom ulegną nie tylko dzieciaki, ale także kochający słodycze dorośli.