Słodkie i zdrowe lizaki na specjalne zamówienie

Kosz róż to jeden z najpiękniejszych prezentów jaki można sobie wymarzyć. Urocza niespodzianka na niezapomniane okazje. Miłym zaskoczeniem będzie wiadomość, że kwiaty nie wyglądają tylko pięknie, ale pachną owocami i są jednym z najsłodszych smakołyków na świecie. Okazuje się, że róże to pyszne lizaki.


Wymarzony kształt, zapach i kolor lizaka

Kształty lizaków nie są niczym ograniczone. Jeśli ma to być prezent typowo romantyczny, lizaki mogą zmienić się w bukiet czerwonych róż lub czarujące serca (dodatkowo przyozdobione specjalnymi napisami). Dziś słodycze można sobie zaprojektować i wykorzystać na różne okazje. Pyszne lizaki stały się nieodłącznym elementem uroczystości weselnych. Wielu nowożeńców lubi robić niespodzianki dla zaproszonych gości. W formie takiego pamiątkowego prezentu mogą być podarowane kolorowe lizaki w delikatnych odcieniach i o cudownie owocowych smakach. Zapakowane w przezroczystą folię i przewiązane delikatną wstążką na pewno ucieszą oko i kubki smakowe wszystkich gości bez względu na wiek. Co najważniejsze lizaki są produkowane na bazie ksylitolu oraz wyciągów z warzyw i owoców, dlatego mogą się cieszyć nimi również diabetycy. W dzisiejszych czasach jest wiele okazji do radości i świętowania wyjątkowych chwil w gronie najbliższych przyjaciół. Stoły strojone na urodziny, chrzciny, osiemnastki, awanse w pracy itp. stają się prawdziwymi dziełami sztuki. Oczywiście nie może na nich zabraknąć słodkich lizaków, cukierków czy waty cukrowej. Kolorowe przyjęcia rozbawią nie tylko dzieci, ale i dorosłym pozwolą powrócić choć na chwilę do czasów dzieciństwa.

Hand made – tworzenie słodkich kształtów

Wszystkie lizaki i cukierki wykonywane są ręcznie. Dlatego każdy ze słodyczy jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Dodatkową atrakcją jest to, że każdy z nas może wcielić się choć na chwilę w rolę cukiernika i stworzyć oryginalny kształt. Mały rycerz „ulepi” ze słodkiej masy smoka, mała księżniczka wymarzoną koronę lub zaczarowaną różdżkę. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Dzieciaki biorące udział w słodkich warsztatach mogą wiele nauczyć profesjonalnych cukierników. Bo w tworzeniu słodkich i zdrowych słodyczy jest najważniejszy efekt końcowy – szczery uśmiech. To właśnie radość z pasji tworzenia, a potem jedzenia zdrowych słodyczy stwarza bajkowy klimat. Wprowadza nas w beztroski, pełen zabawy nastrój, który udziela się tak samo dzieciakom jak i dorosłym.