Ulubienie bohaterowi Twojego dziecka na plecakach. Kto jest teraz najpopularniejszy?

Chcesz zrobić dziecku miły upominek? Jesień to idealna pora na połączenie przyjemnego z pożytecznym, ponieważ trzeba kupić dziecku odpowiednią wyprawkę na nowy rok szkolny, co oznacza, że będziemy wybierali plecak. Kraina lodu, superbohaterowie a może postacie z kreskówek? Zobacz, kto jest teraz najpopularniejszy!

Plecak Astra, St. Majewski, Coolpack – wielu producentów oznacza duży wybór

Mamy szczęście żyć w czasach, w którym nasz wybór jak prawie nieograniczony. Jeśli szukacie plecaka z ulubioną postacią waszego dziecka nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego modelu. A w jakie motywy są przyozdabiane plecaki? Marvel, Disney, Pixar i wiele innych wytwórni udziela szwalnią licencji na wykorzystywanie ich postaci.

Jeśli czasem spotkaliście się z bohaterem, który wygląda bardzo podobnie do waszej ulubionej postaci, ale coś nie pasuje w ich wyglądzie możliwe jest, że firma nie wykupiła praw do wizerunku. Zamawiając plecak od dobrej i znanej firmy możemy być spokojni, że ulubiony bohater dziecka nie przyjedzie do nas zniekształcony!

A kto jest teraz najpopularniejszy?

W tej kwestii nie zmienia się wiele od lat. Dla dziewcząt najbardziej popularnym wyborem będą księżniczki, a dla chłopców superbohaterowie. Chociaż można zauważyć, że dzieci w wieku nastoletnim powoli zacierają stereotypowe granice i chętnie noszą dodatki z nietypowymi postaciami.

Dla córki

Księżniczki, które podbiły serca wielu osób to Anna i Elsa – bohaterki Krainy Lodu. Siostry przełamały stereotypy księżniczki w opałach, która musi być ocalona przez księcia na białym koniu. Piękna historia siostrzanej miłości może być przykładem.

Dla chłopców

Dla chłopców można wybierać bohaterów takich jak Thor, Hulk czy inne postaci tej serii filmowej. W nowych filmach pokazują bardziej złożone charaktery ucząc dzieci, że nie wszystko jest czarne lub białe.