Poznaj Naturalne słodycze

Z miłości do dzieci

Co dzieci kochają najbardziej? Słodycze, rzecz jasna. A każdy rodzic stara się znaleźć równowagę pomiędzy rozpieszczaniem swojego maluszka a dbaniem o to, by zdrowo się odżywiał. My też staliśmy przed takim wyborem, gdy urodziły się nasze dzieci i okazało się, że jedno z nich cierpi na alergię. Czy miłość do słodyczy i wartościowe składniki da się pogodzić? Czy dla kolorowych cukierków pełnych sztucznych barwników jest jakaś alternatywa? Poszukiwanie odpowiedzi na te pytania dało początek Naturalnym słodyczom.

Receptury praprababci

Poszukując naturalnych produktów, trafiliśmy na stary zeszyt praprababci Zofii i 120-letnie przepisy na robienie cukierków. Słodycze tworzone w oparciu o dawne receptury przypadły do gustu naszym dzieciom. Kiedy okazało się, że kochają je również dzieci znajomych i znajomych znajomych, kuchnię musieliśmy zamienić na bardziej profesjonalną manufakturę.

Rodzinne sekrety

Naturalne słodycze to firma rodzinna, a przepisy, na których bazujemy, przechowywane są w naszej rodzinie od pokoleń. Produkcją masy na lizaki i cukierki zajmują się osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w gastronomii. Smak i kształty słodyczy podlegają ścisłej kontroli największych specjalistów w tej dziedzinie – naszych dzieci.

Magia słodyczy

W słodyczach jest pewna magia. I wiedzą o tym nie tylko najmłodsi. Każdy z nas od czasu do czasu lubi osłodzić sobie życie. Nie bez powodu też słodyczami obdarowujemy najbliższych – mamę, babcię, ukochanego. Z myślą o magicznych chwilach Naturalne słodycze przygotowały ofertę specjalną. Obejmuje ona warsztaty dla dzieci, imprezy urodzinowe czy słodycze robione na zamówienie. W ciągu niespełna roku działalności przygotowaliśmy 35000 lizaków na zamówienie, zorganizowaliśmy wiele pokazów indywidualnych oraz dla placówek. Słodyczy, które wykonaliśmy jeszcze przed rozpoczęciem działalności komercyjnej, nie jesteśmy w stanie zliczyć…